Zabezpieczenie przed ptakami Siatki i Kolce

Zadzwoń do nas i umów się na darmową wycenę
tel: 530 901 701

 

Siatka zabezpieczająca przed ptakami:

mają na celu zabezpieczenie dużych powierzchni przed ptakami, balkony wykusze okna bądź inne przestrzenie są doskonale chronione przez tego rodzaju siatki.
Siatka wykonana jest z bardzo trwałego materiału jakim jest polipropylen, dzięki czemu może ona służyć zarówno ochronie przed drobnymi ptakami jak i tymi większymi (gołębiami, wronami,kawkami czy mewami)

Montaż siatki chroniącej przed gołębiami jest bardzo szybki i w niewielki sposób ingeruje w konstrukcję balkonów bądź wnęk okiennych.

Dodatkowym zastosowaniem tego rodzaju siatek jest zabezpieczenie balkonu przed wypadnięciem kota, wiadomo że domowe pociechy są bardzo ciekawskie i mogę przypadkowo wypaść podczas zabawy. Nasze siatki są na tyle wytrzymałe, że spokojnie poradzą sobie z zabezpieczeń przed takim wypadkiem.

Jak skutecznie zabezpieczyć balkon przed gołębiami, takie pytanie zadaje sobie wielu właścicieli mieszkań w blokach. Nic prostszego wystarczy zainstalować na balkonie siatkę chroniącą przed ptakami, należy jedynie pamiętać aby była to siatka ze specjalnym przeznaczeniem do instalacji zewnętrznej. Najlepiej gdy jest to siatka wykonana z polipropylenu o wysokiej odporności na promienie UV, siatki sprzedawane przez Markety budowlane typu OBI czy Castorama nie są na tyle trwałe aby spełniały swoje zadanie przez kilkanaście czy choćby kilka lat.


Kolce na gołębie:

Kolce na gołębie to jedna z najstarszych i najbardziej skutecznych form odstraszania ptaków. Kolce na ptaki montowane są przy pomocy specjalnych polimerów silikonowych do wyczyszczonej powierzchni tak aby uniemożliwić siadanie ptaków.

Przy zastosowaniu naszych kolców i klei możemy udzielić Państwu trzyletniej gwarancji na montaż naszego systemu stop-ptak. Druty na ptaki zwykle produkowane są z zwykłej stali, nasz produkt cechuje się tym że jest wykonany ze stai nierdzewnej.
W naszej ofercie posiadamy wiele rodzai kolców, od takich przeznaczonych na gołębie po takie wyprodukowane specjalnie aby odstraszać mewy czy kruki.

Skuteczne zabezpieczenie przed gołębiami w postaci kolców ma nie tylko odstraszać natrętne ptaki z zabezpieczonego miejsca ale również estetycznie wyglądać. Architekci projektując elewację muszą pamiętać o gołębiach i tym jakie szkody potrafią wyrządzić na elewacji budynku, muszą jednak też dbać o formę i estetykę budynku. Dla tego nasze kolce zabezpieczające przed ptakami są tak zaprojektowane aby nie rzucały się w oczy przy jednoczesny spełnieniu swojego zadania.


Zabezpieczenie pod napięciem:

Na nowych budynkach gdzie architekci nie decydują się na zamontowanie kolców proponujemy montowanie listew elektrycznych. Jest to dość nowa w naszym kraju lecz znana już na świecie metoda odstraszania ptaków.
Do aluminiowej listwy, która przyklejona jest do zabezpieczanej powierzchni przymocowane są dwa druciki, które z kolei podłączone są do urządzenie produkującego niewielkie napięcie elektryczne. Gołąb siadający na listwie rażony jest niewielką dawką prądu i natychmiastowo odlatuje.
Takie zabezpieczenie jest w stu procentach bezpieczne dla ptaków jak i dla ludzi, do tej pory nie odnotowana żadnego groźnego wypadku związanego z tego rodzaju zabezpieczeniem.


Nasze realizacje z montaży kolców i siatek chroniących przed PTAKAMI