Zabezpieczenie przed ptakami

Siatka zabezpieczająca: ma na celu zabezpieczenie dużych powierzchni przed ptakami, balkony wykusze okna bądź inne przestrzenie są doskonale chronione przez tego rodzaju siatki.
Siatka wykonana jest z bardzo trwałego materiału jakim jest polipropylen, dzięki czemu może ona służyć zarówno ochronie przed drobnymi ptakami jak i tymi większymi (gołębiami, wronami,kawkami czy mewami)

Montaż siatki jest bardzo szybki i w niewielki sposób ingeruje w konstrukcję balkonów bądź wnęk okiennych.

Dodatkowym zastosowaniem tego rodzaju siatek jest zabezpieczenie balkonu przed wypadnięciem kota, wiadomo że domowe pociechy są bardzo ciekawskie i mogę przypadkowo wypaść podczas zabawy. Nasze siatki są na tyle wytrzymałe, że spokojnie poradzą sobie z zabezpieczeń przed takim wypadkiem.

Kolce na gołębie: Kolce na gołębie to jedna z najstarszych i najbardziej skutecznych form odstraszania ptaków. Kolce na ptaki montowane są przy pomocy specjalnych polimerów silikonowych do wyczyszczonej powierzchni tak aby uniemożliwić siadanie ptaków.

Przy zastosowaniu naszych kolców i klei możemy udzielić Państwu trzyletniej gwarancji na montaż naszego systemu stop-ptak.
W naszej ofercie posiadamy wiele rodzai kolców, od takich przeznaczonych na gołębie po takie wyprodukowane specjalnie aby odstraszać mewy czy kruki.

Zabezpieczenie pod napięciem: Na nowych budynkach gdzie architekci nie decydują się na zamontowanie kolców proponujemy montowanie listew elektrycznych. Jest to dość nowa w naszym kraju lecz znana już na świecie metoda odstraszania ptaków.
Do aluminiowej listwy, która przyklejona jest do zabezpieczanej powierzchni przymocowane są dwa druciki, które z kolei podłączone są do urządzenie produkującego niewielkie napięcie elektryczne. Gołą siadający na listwie rażony jest niewielką dawką prądu i natychmiastowo odlatuje.
Takie zabezpieczenie jest w stu procentach bezpieczne dla ptaków jak i dla ludzi, do tej pory nie odnotowana żadnego groźnego wypadku związanego z tego rodzaju zabezpieczeniem.