Zabezpieczenie na balkon dla dzieci i kotów

Siatka dla kota

Wykonujemy montaż zabezpieczeń przed wypadnięciem kota z balkonu bądź okna. Oferujemy osłony w postaci siatki polipropylenowej o grubym oplocie i oczku 250mm x 250mm.

Siatka na kota montowana jest do specjalnie przygotowanej konstrukcji nośnej, najczęściej wykonanej z linki stalowej w oplocie PCV, aby zwiększyć jej odporność na warunki atmosferyczne. W przygotowane wcześniej odwierty o rozmiarze zwykle od 6mm do 8mm montowane są kołki wraz z haczykami zamkniętymi, przez które przepleciona jest linka stalowa stanowiąca konstrukcję nośną materiału ochronnego.

Wszystkie nasze artykuły posiadają gwarancję producenta, która nie uwzględnia jedynie przepalania materiału, umyślnego rozrywania oraz wieszania na nim przedmiotów powyżej 20kg.

Siatki zabezpieczające dla kotów można montować praktycznie na każdym rodzaju balkonu, okna czy tarasu.

Dzięki zastosowaniu technik linowych (alpinistycznych) montowane przez nas osłony nie zmieniają kubatury całego pomieszczenia. Każda nasza siatka balkonowa na koty montowana jest za barierką.

Do tej pory możemy pochwalić się zadowolonymi klientami z takich miast jak Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Sieradz, Bydgoszcz i Toruń.

Siatka zabezpieczająca dziecko

Dbamy o bezpieczeństwo nie tylko pupili domowych, ale również najmłodszych. Siatka zabezpieczająca dla dzieci chroni przed wypadnięciem bądź upadkiem.

Oferujemy:

  • ochronę łóżka piętrowego dziecka,
  • wygrodzenie miejsca do zabawy,
  • osłonę schodów,
  • zabezpieczenie na balkon dla dzieci,
  • zagrodzenie balkonu przed wypadającymi przedmiotami,
  • osłonę oczek wodnych.