Alpiwork - Prace na wysokości z wykorzystaniem technik Alpinistycznych

Naszą domeną są wszelkie prace na wysokościach wykorzystujące techniki alpinistyczne nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego typu prac specjalistycznych na wysokości, w których najlepszym rozwiązaniem jest użycie technik alpinistycznych. W zakres naszych działań wchodzi mycie ciśnieniowe elewacji, dachówek i innych elementów na wysokościach. Ponadto zakładamy materiały ochronne dla dzieci i zwierząt. Trzon naszej firmy stanowi grupa doświadczonych techników dostępu linowego, wyszkolonych i posiadających aktualne certyfikaty oraz badania. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do prac w dostępie linowym zarówno w kraju, jak i za granicą. Należymy do Polskiej oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej i szkolącej techników dostępu linowego jaką jest OTDL oraz IRATA.


Podejmujemy się najtrudniejszych zleceń. Wykonujemy między innymi:

  • zabezpieczenia przed ptakami,
  • montaż konstrukcji stalowych,
  • zabezpieczenia na balkon dla dzieci,
  • siatki balkonowe na koty,
  • mycie ciśnieniowe elewacji,
  • mycie dachówki,
  • alpinistyczne mycie elewacji,
  • inne prace na wysokościach

Do każdego naszego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Siatka balkonowa na koty czy osłona stanowiąca zabezpieczenie przed ptakami jest wykonana z wysokogatunkowego polipropylenu. Oprócz siatek na ptaki montujemy również kolce, które odstraszają mniejsze i większe gatunki. Tego rodzaju odstraszacze są skuteczne, a przy tym nie są bolesne dla wróbli, gołębi czy wron. Udostępniamy różnego rodzaju kolce w zależności od wielkości nieproszonych gości.


Nasze realizacje obejmują takie miasta, jak między innymi: Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław i inne zakątki Polski.

Naszym Klientom proponujemy profesjonalne czyszczenie ciśnieniowe dwiema metodami. Pierwszą z nich jest mycie ręczne barankiem i ściągaczką przy użyciu odpowiednio dopasowanych preparatów. Wykorzystuje się ją przy szklanych elewacjach i pozostałych gładkich powierzchniach. Drugą stosowaną przez nas techniką jest wykorzystywanie
specjalnych myjek na przykład do mycia dachówki.

W zakres naszych usług alpinistycznych wchodzi kompleksowa pielęgnacja drzew. Składa się na nią przycinanie i prześwietlanie gałęzi, usuwanie posuszy z drzewa. Ponadto wykonujemy modelowanie i prześwietlanie koron oraz przycinanie liściastych i iglastych gatunków drzew.

Z myślą o Klientach borykających się z niechcianymi gośćmi na swoim balkonie proponujemy skuteczne odstraszacze ptaków. Nasi fachowcy w szybkim czasie wyposażą wybrany teren w solidne zabezpieczenie przed intruzami. Kolce lub siatka z polipropylenu chroni przed drobnymi ptakami, takimi jak wróble i przed nieco większymi: gołębiami, wronami czy
mewami.

Specjalnie dla właścicieli zwierząt domowych poszukujących skutecznej ochrony przed wypadnięciem pupili przygotowujemy solidne zabezpieczenia. Trwała kocia siatka wykonana z PCV świetnie sprawdzi się jako ochrona dla ciekawskich kotów. Nasze siatki można montować na każdym rodzaju balkonu, tarasu lub okna.

monta?-demonta?

Specjalistyczne prace montażowe i demontażowe realizowane na wysokości. Alpiniści Łódź.

 
antykorozja-metalu-betonu

Stali, betonu oraz drewna. Posiadamy niezbędny sprzęt do realizacji tego typu projektów. 

przegla?d_instalacji.png

Wykonujemy wszelkiego rodzaju przeglądy instalacji wentylacyjnych, elektrycznych i innych. 

 
ALPINISTA.png

Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia. 

usuwanie-zagro?e?

Pogotowie alpinistyczne 24h. Usuwamy wszelkie zagrożenia zaistniałe w trudno dostępnych miejscach .

 
inne prace na wysokosciach

Odśnieżanie dachów, zbijanie sopli oraz osuwanie niebezpiecznych nawisów śnieżnych.

prace remontowe

Zastosowanie techniki dostępu linowego w realizowaniu remontów i napraw na wysokości. 

 
INNE PRACE NA WYSOKO?CIACH

Tu znajdziesz wszystkie gdzie indziej niesprecyzowane prace w dostępie linowy jakie realizujemy dla naszych klientów.


Filmy z naszych realizacji
 

Na naszym blogu o pracach na wysokości znajdziecie informacje o aktualizacjach strony, promocjach i nowościach w ofercie. Bądźcie na bieżąco, będziemy publikować nasze inspiracje, które motywują nas do pracy i rozwoju. KIDA