Krótka historia

 

Firma Alpiwork Usługi Wysokościowe została założona w sierpniu 2010 roku w Łodzi przez Rafała Bednarza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracach na wysokości wykonujemy powierzoną nam pracę w sposób rzetelny oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Naszym celem jest dostarczyć klientom z całej Europy usługi wysokościowe na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że czas reakcji w branży prac na wysokości jest bardzo ważny dla tego staramy się podejmować działania w jak najszybszym czasie. Początkowy zakres usług wysokościowych jakie świadczyliśmy był dość niewielki. Pierwsze prace na wysokości jakie wykonywaliśmy to mycie okien oraz montaże banerów. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi budowlane z zastosowaniem technik dostępu linowego.

Pracujemy zgodnie z wytycznymi polskiego oraz międzynarodowego zrzeszenia techników dostępu linowego OTDL oraz IRATA.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Techniki alpinistyczne pozwalają zrezygnować z innych rozwiązań takich jak rozstawianie rusztowań.  Umożliwiają one także wykonywanie pracy na obiektach czynnych. Oznacza to mniejsze straty oraz krótszy czas wykonywania usługi.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dla tego też przed przystąpieniem do robót przygotowujemy plan BIOZ, POR oraz przeszkalamy naszych pracowników z zakresu BHP panującego na danym obiekcie.

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najważniejsze.