Zabezpieczenie przed ptakami

Siatki na Gołębie i Kolce na Ptaki

Zadzwoń do nas i umów się na darmową wycenę
tel: 530 901 701

Siatka zabezpieczająca balkon przed ptakami:

ma na celu ochronę dużych powierzchni przed ptakami. Balkony, wykusze, okna bądź inne przestrzenie są doskonale chronione przez tego rodzaju siatki.

Jak skutecznie zabezpieczyć balkon przed gołębiami? – takie pytanie zadaje sobie wielu właścicieli mieszkań.
Jednym ze sposobów jest, zamontowanie siatki przeciw ptakom na balkon. Ma ona na celu ochronę dużych powierzchni takich jak balkony, wykusze czy okna przed nieproszonymi gośćmi.

Siatka zabezpieczająca balkon wykonana jest z trwałego materiału, którym jest polipropylen. Dzięki temu może ona służyć zarówno ochronie przed drobnymi wróblami, jak i większymi gatunkami (gołębiami, wronami, kawkami czy mewami). Siatka na balkon przeciwko gołębiom jest mało widoczna, ale dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody łączenia włókien poliuretanowych jest niezwykle wytrzymała.

Montaż siatki chroniącej jest bardzo szybki i w niewielki sposób ingeruje w konstrukcję balkonu, bądź wnęk okiennych. Siatki balkonowe są odporne na zmienne warunki pogodowe, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w naszym kraju. Należy jedynie pamiętać, aby cechowała się ona specjalnym przeznaczeniem do instalacji zewnętrznej. Najlepiej, gdy jest to artykuł ochronny wykonany z polipropylenu o wysokiej odporności na promienie UV.

Nasze siatki przeciwko ptakom montujemy na terenie Łodzi oraz Warszawy i okolic tych miast.


Kolce na gołębie:

Kolce na gołębie to jedna z najstarszych i najbardziej skutecznych form odstraszania ptaków. Montowane są przy pomocy specjalnych polimerów silikonowych do wyczyszczonej powierzchni tak aby uniemożliwić siadanie intruzom.

Druty na ptaki zwykle produkowane są ze zwykłej stali. Nasze kolce wyróżniają się tym, że wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów kolców zabezpieczających przed ptakami. Wśród asortymentu znajdują się produkty odstraszające gołębie oraz większe ptaki takie jak mewy czy kruki.

Skuteczne zabezpieczenie przed ptakami w postaci kolców ma nie tylko odstraszać natrętnych gości z naszego terenu, ale również powinno estetycznie wyglądać. Architekci projektując elewację muszą pamiętać o gołębiach i o tym, jakie szkody potrafią wyrządzić na elewacji budynku. Muszą jednak też dbać o formę i estetykę budynku. Dlatego nasze druty na ptaki są tak zaprojektowane, aby nie rzucały się w oczy przy jednoczesnym spełnieniu swojego zadania. Dostarczamy i montujemy plastikowe kolce na ptaki, których zadanie jest dokładnie takie samo jak ich metalowych kuzynów. Plastikowe kolce na ptaki Łódź wykonane z poliuretanu, wyróżniają się tym, że są bezbarwne lub białe i mogą być montowane do każdej powierzchni.

Montując nasze zabezpieczenia na gołębie możemy Państwu zagwarantować trzyletnią gwarancję na montaż naszego systemu stop-ptak.


Zabezpieczenie przed ptakami w postaci drutów pod napięciem:

Jeśli żadna z powyższych propozycji nie przypadła Państwu do gustu lub architekt nie godzi się na montaż kolców lub siatki przeciwko gołębiom, proponujemy rozwiązanie w postaci drutów pod napięciem. Jest to zabezpieczenie w stu procentach bezpieczne dla zwierząt, jak i dla ludzi.

Niewielkie druty montowane są do aluminiowej listwy, która przyklejona jest do chronionej powierzchni oraz podłączone są do urządzenia produkującego niewielkie napięcie elektryczne. Gołąb siadający na listwie rażony jest niewielką dawką prądu i natychmiastowo odlatuje.

Poniżej przedstawiamy nasze realizacje z montaży drutów i siatek chroniących wykonywane na terenie Łodzi, Warszawy i innych miast Polski.


Nasze realizacje z montaży kolców i siatek chroniących przed PTAKAMI