Kocia Siatka Łódź- Siatki zabezpieczające

Siatka dla kota Łódź

W naszej ofercie wykonujemy montaż siatek zabezpieczających przed wypadnięciem kota z okna bądź balkonu. Siatka na kota montowana jest do specjalnie przygotowanej konstrukcji nośnej, najczęściej wykonanej z linki stalowej w oplocie PCV, aby zwiększyć jej odporność na warunki atmosferyczne. W przygotowane wcześniej odwierty o rozmiarze, zwykle od 6 mm do 8 mm montowane są kołki wraz z haczykami zamkniętymi, przez które przepleciona jest linka stalowa stanowiąca konstrukcję nośną siatki chroniącej kota przed upadkiem. Siatka montowana jest za barierką balkonu. Nasze siatki ochraniające można zamontować na każdym rodzaju balkonu, okna oraz tarasie. Oferujemy osłony w postaci siatki polipropylenowej o oczku 250 mm x 250 mm i grubym oplocie.

Wszystkie nasze artykuły posiadają gwarancję producenta, która nie uwzględnia jedynie przepalania materiału, umyślnego rozrywania oraz wieszania na nim przedmiotów powyżej 20kg.

Do tej pory możemy pochwalić się zadowolonymi klientami z takich miast jak Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Sieradz, Bydgoszcz i Toruń.

Siatka zabezpieczająca dziecko przed wypadnięciem z Balkonu.

Dbamy o bezpieczeństwo nie tylko pupili domowych, ale również najmłodszych. Siatka zabezpieczająca dla dzieci chroni przed wypadnięciem bądź upadkiem.

Oferujemy:

  • ochronę łóżka piętrowego dziecka,

  • wygrodzenie miejsca do zabawy,

  • osłonę schodów,

  • zabezpieczenie na balkon dla dzieci,

  • zagrodzenie balkonu przed wypadającymi przedmiotami,

  • osłonę oczek wodnych.